HomeAssistant-AMIT

Zaintegrujte si AMIT regulátor do systému pro řízení a ovládání domácnosti HomeAssistant, který podporuje nepřeberné množství různých zařízení světových výrobců. Z jednoho místa pak budete moci ovládat vše jak přes počítač tak i mobilní telefon. Jelikož HomeAssistant je běžně instalován na Raspberry PI, náklady jsou minimální. Pokud nedokážete zprovoznit vlastními silami, kontaktujte nás.

Prodlužte si životnost vašeho měřícího a regulačního systému Sauter EY2400. Provedeme vám servis systému, zdokumentování jeho funkcí, úpravu algoritmů podlě požadavků, zálohu regulačního programu. Dále můžeme provést migraci nebo vytvoření nové vizualizace. Zjistěte si více podrobností o systému nebo nás kontaktujte a my vám poskytneme další informace. Sauter EY2400
GSM

Ušetřete si týdny tvrdého vývoje a použijte naše prověřená řešení pro SMS komunikaci. My vám poskytneme celou řadu nástrojů, které vám urychlý nasazení vašeho GSM software do provozu. Podporujeme komunikaci pomocí mnoha GSM modulů i přímým připojením do SMSC centra všech českých i slovenských GSM operátorů (Eurotel CZ i SK, T-Mobile, Oskar, Orange), včetně plné podpory Premium SMS. Můžeme pro vás vytvořit spolehlivé řešení na zakázku. Typickým řešením je implementace komunikačních modulů, které čtou a zapisují SMS z/do vaší databáze. Moduly nejsou vázány na konkrétní operační systém, ani na konkrétní SQL databázi, mohou fungovat jako ActiveX, software s vizuálním rozhraním i jako konzolový program. Pokud dáváte přednost vlastnímu vývoji, tak použití našich vývojářských knihoven Bumerang, které implementujete přímo do vašeho software, vám ušetří mnoho práce, času i problémů. Použití není dokonce omezeno na Delphi, protože existují moduly založené na technologii ActiveX. Kontaktujte nás a my vám poskytneme další informace.

DBMoney for Delphi


Potřebujete přistupovat z vlastního software do databáze ekonomického informačního systému MONEY 2000 SE/S3 firmy CÍGLER SOFTWARE, a.s.? Naše vývojářské knihovny pro Delphi vám umožní plnohodnotný přístup za stejných podmínek jako se pracuje s tabulkami dBASE, Paradox a navíc bez BDE. Stáhněte si naší knihovnu

DBMoney


Interbase Replication Suite

Potřebujete přenášet data v distribuovaném databázovém prostředí? Potřebujete zvýšit bezpečnost vašich dat? Máte síť obchodních zástupců, kteří potřebují synchronizovat svá mobilní data s centrálou? To všechno je možné za pomocí našich replikačních nástrojů pro Interbase/Firebird databáze. Naše řešení není vázáno na jeden operační systém, funguje pod Windows i Linuxem. Není také ani nutné aby mezi databázemi bylo navázáno trvalé spojení. Replikační engine můžete dokonce plně implementovat přímo do vaší vlastní aplikace. Stáhněte si nyní ostrou verzi.


BUMERANG


Chystáte vývoj software pro GSM/SMS komunikaci? Naše rozsáhlá knihovna vám urychlí jeho vývoj, protože plně implementuje vrstvu vlastní komunikace, která může být provedena jak prostřednictvím GSM modulů mnoha typů, tak specializovanými službami jednotlivých operátorů, které umožňují připojení přímo do SMS centra. Naše knihovna podporuje tyto služby pro všechny české i slovenské operátory. Přenášet lze jak normální textové zprávy, tak obrázky, loga, animace i melodie na mobilní telefony, které podporují buď Smart Messaging® (Nokia) nebo EMS (Sony, Ericsson, Siemens, aj.). Knihovna je určena pro Delphi a pro Kylix. Vyzkoušejte si nyní možnosti knihovny.

BUMERANG


Smart Messaging® je registrovaná značka firmy Nokia