Win Control

WIN-CONTROL je řídící program pro ovládání zařízení GSM-CONTROL z počítače PC. Ovládání se provádí přes síť GSM.

Popis

Základní charakteristika

WIN-CONTROL je řídící program pro ovládání zařízení GSM-CONTROL z počítače PC. Ovládání se provádí přes síť GSM. Na straně PC je připojení do GSM sítě pomocí GSM modemu. Příkazy jsou posílány zprávami SMS. Tento program je tedy alternativou k mobilnímu telefonu a přináší výhody, jako je vizuální zobrazení, možnost přepínání mezi více ovládanými zařízeními, jednodušší zápis SMS zpráv, seznam přijatých a odeslaných zpráv.

Základní vlastnosti

Systémové požadavky

GSM-Control potřebuje ke svému chodu systém Windows 95,98 nebo NT, procesor 486 nebo Pentium, 8MB operační paměti a 2MB volného místa na disku. Dále potřebuje myš nebo podobné zařízení a volný sériový port pro připojení GSM modemu.

Podporované modemy

Jsou podporovány stejné modemy jako u knihovny Bumerang.

Vzhled programu

Zobrazení stavů hlídaných okruhů a spínacích kontaktů

Zobrazení hodnot analogových vstupů a výstupů

Nastavení uživatelů, kteří budou dostávat zprávy o změně stavu popř. narušení objektu

Stáhněte si

Po stažení programu na váš počítač a jeho stuštění budete vyzváni k zadání adresáře, do kterého se rozbalí instalační program. V tomto adresáři pak spusťte program SETUP.EXE.

Po nainstalování je nutné program zaregistrovat. Bez zadání registračního kódu můžete program používat 21 dnů bez žádných omezení. Po 21 dnech nepůjde program spustit a bude vyžadovat registrační kód.

Download: TODO

Win Control

Instalační program WIN-CONTROL v.1.10a (samorozbalovací ZIP)

FileVelikostLast modif
wincontrol.1.10a.exe1.2 MB2006-05-04 08:28


Registrační formulář

Po stažení a nainstalování je nutné program zaregistrovat a aktivovat. Bez zadání aktivačního kódu můžete program používat 21 dnů bez žádných omezení. Po 21 dnech nepůjde program spustit a bude vyžadovat aktivační kód. Aktivační kód vám zašleme **zdarma** po zaregistrování programu. Tato registrace je platná pouze pro jeden počítač.